arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Perku, Parduodu, Paslaugos >> Statybos paslaugos >> skinteksa.lt – rekuperacija, ventiliacija: montavimas, priežiūra, aptarnavimas NEMOKAMA KONSULTACIJA
Vartotojas/Projekto pavadinimas:skinteksa
Įmonės pavadinimas:skinteksa.lt
Telefonas:+37067074997
Svetainė:https://www.skinteksa.lt
MiestasVilnius

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

skinteksa.lt – rekuperacija, ventiliacija: montavimas, priežiūra, aptarnavimas NEMOKAMA KONSULTACIJA

Vilnius
Vietovė:Vilnius
Paskelbtas: 2019-06-06 00:02skinteksa.lt – kokybiškas rekuperacinių sistemų montavimas, vėdinimo sistemų montavimas, skylių gręžimas deimantiniais grąžtais.
Individualiai parenkama rekuperacinė sistema, kokybiškai atliekami montavimo darbai, išklausome ir patariame atsižvelgiant į kliento norus. Kompetetingai prižiūrime ir aptarnaujame rekuperacines sistemas.
Vėdinimo sistemų montavimas – patikimas ir kokybiškas sprendimas. Naudojami tik kokybiški ortakiai, pagal pageidavimą montuojami antistatiniai, antibakteriniai ortakiai. Profesionaliai montuojami buitiniai ventiliatoriai (vonios ventiliatorius, pirties ventiliatorius, įmontuojami gartraukiai ir kt.) ir pramoniai ventiliatoriai.
Skylių gręžimas deimantiniais grąžtais užtikrina, kad skylės bus lygios ir tvarkingos, todėl gręžimo darbai atliekami patalpose, kuriose nėra planuojami apdailos darbai. Gręžimo darbai galimi bet kokio mūro sienoje.
www.skinteksa.lt
Skinteksa
+37067074997

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]


Sponsored ADS: