arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Įvairūs >> Naujienos ir pranešimai >> Nemokamu Klasifikuotu skelbimu portalai Lietuvoje
Vartotojas/Projekto pavadinimas:Free ADS
Svetainė:http://www.1000sads.com/users/1000sADS
MiestasNeringa

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

Nemokamu Klasifikuotu skelbimu portalai Lietuvoje

Neringa
Vietovė:Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Palanga, Neringa
Paskelbtas: 2011-07-15 13:55Nemokamu Klasifikuotu skelbimu portalai Lietuvoje

www.1000sADS.com - NEMOKAMU Skelbimu Lenta Uzsienio Lietuviams ir Bendruomenems.
Susisiekite su mumis ir mes irengsime skelbimo sistema JUSU Portale info@1000sADS.com

Pastaruoju metu Lietuvoje daugėja skelbimų portalų. Nors visi jie yra lankomi, bet tik keletas turi pasisekimą ir yra pamėgti lankytojų. Pasistengsime apžvelgti didžiausius skelbimų internete puslapius.

Klasifikuotu skelbimu portalai Lietuvoje

www.skelbiu.lt - Šiuo metu didžiausią lankomumą turintis skelbimų portalas Lietuvoje. Turi sudėtingą skelbimų klasifikaciją, lėta bei labai netikslią paiešką, tačiau vistiek yra mėgiamas vartotojų dėl paprastumo ir gero vardo. Portalas kelis kartus keitė savo veidą, savininkus, ir blaškėsi tarp "mokamų" ir "nemokamų" skelbimų variantų. Šiuo metu skelbimo kaina portale yra vienas litas.


www.skelbimas.lt - Tai labai senas (veiklos pradžia 1999-2000?) skelbimų puslapis, kuris dar turi pakankamą… lankomumą…, nes yra mėgstamas paieškos sistemų. Turi galimybę rašyti skelbimą į daug skelbimų puslapių vienu metu.

www.skelbimai.lt - Visiškai nesuvokiamo dizaino portalas, kurį atsidarius galima pagalvoti, jog įėjai į facebook. Tačiau ne. Tai
http://skelbimai.delfi.lt - Tai palyginti naujas Delfi projektas, kuris nelabai prigijo. Yra registracija, nesuprantamas puslapio dizainas, nedidelis lankomumas.

www.skelbikas.lt - Mūsų nuomone, viena rimčiausių skelbimų portalų Lietuvoje. Turi daug naudingų funkcijų, geras dizainas, patogi navigacija.Tvarkingai filtruojami skelbimai, dažnai atnaujinamas ir etc.

http://skelbimai.chebra.lt - Skelbimų puslapis, kuriame įdiegta užsieniečių sukurta skelbimų programa. Sunkiai suprantama navigacija, reikalinga registracija ir pan.

http://www.nskelbimai.lt/ - Taip pat įdiegta jau kažkieno sukurta skelbimų programa. Beje, tokia pati kaip ir skelbimai.chebra.lt.

www.lenta.lt - Google mėgstama skelbimų lenta, didelis lankomumas, bet nelabai patogi naudotis.

www.parduok.lt - Nesuvokiamo dizaino skelbimų portalas. Dažniausiai net neužsikrauna.

www.skelbimaijums.com - Taip pat panašus į opensource skelbimų lentą.

www.look.lt - Naujas portalas, tačiau nėra labai lankomas. Vieno lygio kategorijos, paprastas, lengvas dizainas, skelbimo paieška pagal ID! Atrodo, yra viskas, kas reikalinga skelbimų lentai. Vertas dėmesio puslapis.

www.skelbiam.info - Geras, įsimintinas adresas. Atrodo, jog yra vieno lygio kategorijos, Google Adsense reklama, registracija, neįdomus dizainas. Nors pats puslapis veikia greitai, bet palieka įspudį, kad dar nėra pabaigtas. Turi gerą lankomumą.

www.s24.lt -Neblogo dizaino puslapis, kuris internete jau kurį laiką bandomas parduoti. Pradžioje bandė pritraukti lankytojus abejotinos reputacijos konkursais, tačiau iš techninės pusės - portalas OK.


Parengta Skelbkime.lt www.skelbkime.lt

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]


Sponsored ADS: