arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Perku, Parduodu, Paslaugos >> Gamyba, Pramonė >> MB Kemida – standartinių ir nestandartinių baldų projektavimo ir gamybos įmonė
Vartotojas/Projekto pavadinimas:MB Kemida
Įmonės pavadinimas:MB Kemida
Telefonas:+37063743629
Svetainė:http://www.kemida.lt
MiestasVisi miestai

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

MB Kemida – standartinių ir nestandartinių baldų projektavimo ir gamybos įmonė

Visi miestai
Vietovė:Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Palanga, Neringa, Akmenė, Alytus, Aknysčiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Visi miestai
Paskelbtas: 2020-04-02 14:41MB Kemida – standartinių ir nestandartinių baldų projektavimo ir gamybos įmonė. Ilgalaikė komandos patirtis, naudojamos kokybiškos medžiagos, domėjimasis pasaulinėmis tendencijomis ir nepriekaištingai atliktas darbas užtikrina klientų pasitikėjimą, o mus – skatina plėstis ir judėti pirmyn.

Užsiimame įvairių baldų: virtuvės, vonios kambario, miegamojo, svetainės, spintų su stumdomomis durimis, pertvarų, drabužinių, vaikų kambario, prieškambario, prekystalių, parduotuvių, barų, biuro, prekybinių salių bei kitų, Jums reikalingų, baldų projektavimu ir gamyba pagal individualius užsakymus.

Sutartu ir Jums patogiu laiku atvykstame į Jūsų namus. Suprojektuojame, suderiname dizainą, sukuriame vizualizaciją ir sutariame dėl projekto įgyvendinimo.

Dirbame visoje Lietuvoje. Suteikiama 2 metų garantija

Naudojamos medžiagos – ilgaamžės, patvarios, užsitarnavusios savo gerą vardą visame pasaulyje: Wodego, Kronospam, Rehau, Pfleiderer, SMart plokštės, furnitūra – Blum, Grass, Hettich ir kitų firmų furnitūra.

El. p.: kemidabaldai@gmail.com
Tel.: +37063743629
www.kemida.lt
FB UAB Kemida

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]


Sponsored ADS: