arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Perku, Parduodu, Paslaugos >> Kitos Paslaugos >> Helio balionai Vilniuje
Vartotojas/Projekto pavadinimas:Gintare
Telefonas:+37068311939
Svetainė:https://www.gintaresgeles.lt/geles/balio nai/
MiestasVilnius

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

Helio balionai Vilniuje

Vilnius
Vietovė:Vilnius
Paskelbtas: 2020-02-20 18:03Artėja mylimo draugo ar šeimos nario šventė, o jums atrodo, kad nupirktos dovanos neužteks? Pridėkite prie dovanos helio balioną ir jūsų atvykimas bus ne tik efektingas, bet ir įsimintinas. www.gintaresgeles.lt elektroninėje parduotuvėje parduodami helio balionai yra itin smagūs ir universalūs, tinkantys daugeliui švenčių, kaip puošmena arba dovana žmogui.
Mūsų siūlomi helio balionai Vilniuje yra pačių įvairiausių formų ir spalvų, su užrašais ir be jų, todėl tikrai rasite jums tinkamiausią variantą. Taip pat turime ir jaunimo tarpe itin populiarių helio balionų raidžių bei skaičių, tinkamų išskirtiniam šventės papuošimui ir labai gerai atrodančių švenčių nuotraukose. Mūsų siūlomų balionų asortimentas išties platus, todėl turime balionų kiekvienam vakarėliui, jubiliejui ar vaiko šventei. Nežinantiems ko ieško, pasiūlysime pačių įvairiausių variantų ir padėsime balionų pagalba sukurti malonią nuotaiką.

Jeigu manote, kad baliono neužteks, užsisakykite kartu ir gėlių puokštę, o mes visa tai pristatysime Vilniuje ir jo apylinkėse už papildomą mokestį. Jeigu norite atsiimti patys – tai visada galite padaryti atvykę į mūsų naujai įsikūrusią parduotuvę Basanavičiaus g. 18, Vilniuje.

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]


Sponsored ADS: