arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Vartotojas/Projekto pavadinimas:95941
Telefonas:+37060367771
Svetainė:https://www.breto.lt/
MiestasVilnius

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

Dovanos

Vilnius
Vietovė:Vilnius
Paskelbtas: 2020-03-13 12:45Artėja artimo draugo, mylimojo ar šeimos nario gimtadienis, o jūs dar neturite dovanos? Svarstote ką dovanoti, nes nežinote ko reikia dovaną gausiančiam žmogui? Nespėjote nupirkti dovanos, o šventė jau šį vakarą? Nepergyvenkite, www.breto.lt komanda visada pasirengusi ne tik patarti, bet ir padėti visais su dovanomis susijusiais klausimais.
Elektroninėje parduotuvėje www.breto.lt rasite unikalių ir įdomių dovanų pačioms įvairiausioms progoms: boso dienos, gimtadienio, krikštynų, metinių, Kalėdų, vestuvių ir panašiai. Taip pat galėsite pasirinkti dovaną pagal tai, kam ruošiatės ją dovanoti: mylimajam, tėčiui, mamai, ar net močiutei. Mūsų parduodamos dovanos yra įdomios, išskirtinės, jų tikrai neįmanoma įsigyti bet kurioje parduotuvėje, todėl jas pasirinkę liksite patenkinti, toks bus ir dovaną gavęs žmogus. Taip pat mūsų parduotuvėje yra galimybė nusipirkti ne tik įvairiausių dovanų, bet ir gėlių bei balionų – šis variantas išties patrauklus, kadangi viską įsigyti galėsite vienoje vietoje.
Dovanas siunčiame paštu arba už minimalų mokestį pristatome visame Vilniaus mieste ir jo apylinkėse. Jeigu nenorite laukti ir norite dovaną atsiimti patys, visada laukiame naujai įsikūrusioje parduotuvėje Basanavičiaus g. 18, Vilniuje.

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]


Sponsored ADS: