arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Vartotojas/Projekto pavadinimas:95941
Telefonas:+37060367771
Svetainė:https://www.breto.lt/parduotuve/produkta i/balionai/
MiestasVilnius

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

Balionai

Vilnius
Vietovė:Vilnius
Paskelbtas: 2020-03-13 12:45Nežinote kur įsigyti įvairiaspalvius, įvairių formų balionus savo šventei? Mes žinome išeitį! Kreipkitės į www.breto.lt komandą ir mes pasiūlysime pačių unikaliausių bei įdomiausių variantų, nustebinančių kiekvieną vaiką ir suaugusįjį.
Elektroninėje www.breto.lt parduotuvėje parduodami balionai yra skirtingų formų ir spalvų, su užrašais ir be jų, todėl tikrai rasite sau tinkantį variantą. Mes galime pasiūlyti helio ir folinius balionus, kurie bus puiki dovana arba priedas prie jos bet kokios šventės proga. Iš balionų gausos galėsite pasirinkti įvairių formų (alaus bokalo, šampano butelio, animacinių herojų, princesių, automobilio ir kt.), spalvų (raudonos, juodos, geltonos ir kt.), su užrašais (gimtadienio, vaiko gimimo proga) ir be jų, raidžių bei skaičių balionus.
Kadangi mūsų asortimentas tikrai platus, jame rasite tai ko ieškote. Nežinantiems ko nori, pasiūlysime įdomių balionų, atsižvelgdami kam ir kokia proga jie bus dovanojami, arba kokia šventė jais bus puošiama. Pasiūlysime ne tik vienetinius balionus, bet ir balionų puokštes, kurios sukels daug emocijų ją gavusiems žmonėms. Beje, už papildomą mokestį galėsime pristatyti balionus Vilniaus mieste ir jo apylinkėse, tad kodėl nepasinaudojus proga?

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]


Sponsored ADS: