arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Verslas >> Verslo pasiūlymai >> AMWAY verslas ir produktai
Vartotojas/Projekto pavadinimas:Robertas
Telefonas:+353 85 1321523
Svetainė:http://www.amway-lithuania.com/user/robi svvilkas
MiestasNeringa

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

AMWAY verslas ir produktai

Neringa
Vietovė:Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Palanga, Neringa
Paskelbtas: 2021-10-24 01:44Papildomos pajamos,papildomas darbas Jums patogiu laiku su amerikieciu kompanijos AMWAY produktais.Galimybes tikrai neribotos.Verslas ne tradicinis,tarptautinis ir ilgalaikis.

Kompanija Amway gerai žinoma visame pasaulyje. Amway produkcijos paklausa visame pasaulyje didžiulė. Kompaniją Amway 1959 metais įkūrė Rich DeVos ir Jay Van Andel. 2009 metais kompanija švenčia penkiasdešimtmetį. Centrinis firmos biuras įsikūręs Adoje, Mičigano valstijoje, JAV. Čia gaminami kai kurie Amway produktai ir kontroliuojama jų kokybė. Čia taip pat įsikūręs tyrimų centras. Amway korporacijos laboratorijose dirba daugiau kaip 400 mokslininkų.
Amway korporacijai priklausanti kosmetikos firma "Artistry" įeina į pirmąjį didžiausių pasaulio kosmetikos gamintojų penketuką. Šioje firmoje taikomi geriausi visame pasaulyje gamybos metodai, produkcija atitinka pačius griežčiausius sanitarijos ir higienos reikalavimus. Tokią įranga, kurią turi “Artistry”, visame pasaulyje dar turi tik NASA.
Amway korporacijai priklausant firma "Nutrilite" gamina vitaminus ir maisto papildus tik iš natūralių žaliavų ir yra viena iš žymiausių firmų pasaulyje. Pats už save daug pasako tas faktas, kad JAV nacionalinės krepšinio rinktinės nariai vartoja Nutrilite vitaminus ir maisto papildus. Tarybų Sąjungos laikais partinės nomenklatūros “grietinėlė” taip pat vartojo Nutrilite produkciją, tik eiliniams piliečiams ši produkcija buvo nežinoma ir neprieinama.
Amway korporacija viena iš stambiausių pasaulyje buitinės chemijos priemonių, parfumerijos ir kosmetikos gamintoja. Firma gamina apie 500 pavadinimų prekių, tačiau per savo sukurtus tinklus taip pat parduoda ir tokių žinomų firmų kaip Levis, Philips, Coca-Cola, Kodak, Adidas, Puma, Panasonic ir kitų firmų produktus.
Korporacija Amway veikia daugelyje pasaulio šalių (Amerikoje, Europoje, Australijoje). 2001 metų duomenimis Amway korporacija turėjo filialus ir atstovybes 93 pasaulio šalyse. Kiekvienais metais įmonė pradeda veiklą 2-3 naujose rinkose.
Maloniai stebina Amway siūlomų produktų asortimento platumas, o taip pat firmos partnerių - daugelio žinomų visame pasaulyje kompanijų - siūlomu prekių ir paslaugų gausa. Pvz. Vokietijoje per Amway tinklą galima įsigyti 9000 pavadinimų prekių biurui, 7000 pozicijų kompiuterių ir jų priedų, 400 rūšių arbatos, 400.000 pavadinimų knygų, pigesnius telefoninių pokalbių tarifus, pigiau nusipirkti bet kokį automobilį lizingu, 1 milijoną kelionių po visą pasaulį ir tai dar ne viskas... O ką jau kalbėti apie galimybes Amerikoje! Ten galima įsigyti maždaug 23000 produktų ir paslaugų pozicijų! Tai iš tiesų įspūdinga ypač kokybiškų produktų pasiūla. Šių šalių ekonominio išsivystymo lygis ir gyventojų perkamoji galia yra žymiai didesnė nei Lietuvoje, tad nenuostabu, kad taip greitai vystosi šis verslas.
1999 metais stambiausios multinacionalinės kompanijos “Amway”, “IBM” ir “Microsoft” pasirašė bendros veiklos susitarimą, kuris pradėjo realiai veikti 2000-ųjų metų rugsėjo mėnesį pavadinimu “Quixtar”. Quixtar yra bene didžiausias elektroninės komercijos portalas pasaulyje, kuriame galima įsigyti korporacijos Amway ir jos partnerių prekes bei paslaugas su žymiomis nuolaidomis, premijų taškais, už kuriuos savo ruožtu gale mėnesio išmokamos premijos. Iš tiesų, jei mes suskaičiuotume, kiek laiko išleidžiame apsipirkimui, kiek pinigų išleidžiame apvažiuodami kelias parduotuves, kad nusipirktume kai kurias prekes “pigiau”, gautume stulbinančius skaičius. Pabandykite suskaičiuoti ir, esame tikri, nuo tos minutės pradėsite apsipirkinėti internetu ir dar su nuolaidom!
Šiandien Amway korporacija yra seniausia firma pasaulyje, dirbanti pagal tinklinio marketingo principus. Amway korporacija antra pagal dydį pasaulyje įmonė (po Coca-Cola) priklausanti tik privatiems asmenims.
Nieko keisto, kad Japonija – viena iš labiausiai išsivysčiusių šalių pasaulyje – yra didžiausias Amway produkcijos vartotojas, po jos seka JAV. Apie Amway korporacijos patikimumą galima spręsti lyginant ją su Šveicarijos banku, kurio patikimumo lygis yra AAA. Tai reiškia, kad bankui niekada nereikėjo ir nereikia teismų, kreditų ir jis niekada neatsisakė savo klientams išmokėti pinigus. Europos bankininkų lyga suteikė Amway AAA+ patikimumo lygį. Įmonės pajamos niekada nemažėjo, o tik didėjo.
Visa įmonės produkcija ekologiškai švari ir nekenksminga. Firmos Amway produkcija kiekvienais metais eksponuojama JT organizacijoje ir gauna apdovanojimus, kaip ekologiškai švari ir nekenksminga produkcija.
Amway taip pat gavo JTO apdovanojimą už unikalią sistemą, leidžiančią uždirbti pinigų. Prekių platinimo koncepcija yra legali, aiški ir korektiška. Tai ne piramidė, kur pinigus gauna tik esantys jos viršūnėje. Čia visi pinigai išmokami iš apačios į viršų. Be to, Amway sistemoje, į kurią jums siūlome įsijungti, yra daugybė pavyzdžių, kada žmonės, esantys žemesniuose lygiuose uždirbo daug daugiau už savo sponsorius. Sąvokos “žemesnis lygis” ir “aukštesnis lygis” yra sąlyginės.

Ieskau veiklaus ir ieskancio zmogaus,kuris nori daugiau,nei turi siandien.I kuri investuociau savo laika ir pinigus.Ir nera svarbu kokia tavo odos spalva,lytis,amzius,kurioje salyje esi tu,nes tai tarptautinis verslas,o internetas neturi ribu.
As kazka padariau versle,galiu padeti ir tau.Viskas ka tau reikia padaryti,tai sukurti vartotoju rinka.O kaip ta padaryti,papasakosim,parodysim,apmokysim ir padesim.Tam yra pas mus mokymo sistema.Verslas yra paprastas,bet nera lengvas ir ne tradicinis.Mes rekomenduojam verslo galimybe,o ne produkta.
Tau reikia musu,o mums taves.Nes tik kartu pasieksim daug daugiau.

Rasykit,skambinkit: LT +370 650 99773 IE +353 85 1321523
e-mail: robisvvilkas@yahoo.ie
Robertas

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]


Sponsored ADS: