arba    Užsiregistruokite
Šalis Kalba
Katalogas >> Perku, Parduodu, Paslaugos >> Parduodu >> AMWAY kompanijos produktai,nuolaidos,pristatymas i namus
Vartotojas/Projekto pavadinimas:Robertas
Telefonas:+353 85 1321523
Svetainė:http://www.amway-lithuania.com/user/robi svvilkas
MiestasVisi miestai

Nusiųsti vartotojui pranešimą
Užblokuoti/ištrinti vartotoją/skelbimą

AMWAY kompanijos produktai,nuolaidos,pristatymas i namus

Visi miestai
Vietovė:Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Palanga, Neringa, Akmenė, Alytus, Aknysčiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Visi miestai
Paskelbtas: 2021-10-24 01:44Visa AMWAY PRODUKCIJA Jūsų namams, grožiui ir sveikatai

L.O.C.™ - tai žinomas ir pasaulyje pripažintas AMWAY kompanijos prekinis ženklas, kuris jau daugiau nei 50 metų naudojasi vartotojų pripažinimu. Šiuo ženklu pažymėti keletas produktų skirtų namų ūkiui, kurie visada garantuoja patikimus rezultatus. Su kokiu uždaviniu Jus besusidurtumėte buities valyme – Amway visada rekomenduos Jums priemonę, kuri lengvai susidoros su bet kokiu sunkiu darbu.

SA8™ - visos SA8 serijos skalbimo priemonės be vargo išspręs paprastas ir nepaprastas problemas, su kuriomis galite susidurti skalbiant. Ypač efektyvios skalbimo priemones ir pagalbines priemones, turinčios šios serijos prekinį ženklą, kaskart užtikrins efektyvų skalbimą, kurio rezultatai jūsų nenuvils.

DISH DROPS™ - tai priemonių rinkinys, skirtas indų plovimui, kurios vartotojams visada siūlo kokybę, patikimumą, patogumą, nepriekaištingą švarą ir nepaprastas valymo savybes. Bet pirmiausia, DISH DROPS produkcija – priemonės skirtos indu plovimui, kurios užtikrina puiku rezultatą.

HYMM™ vyrams pristato pilną skutimosi priemonių rinkinį, į kuri įeina taip pat ir veido odos priežiūros priemonės. HYMM visada suteiks jums malonaus ir lengvo skutimosi pojūtį, o veido oda bus puikios formos.

TOLSOM™ - tai profesionali kosmetikos linija vyrams, skirta veido odos priežiūrai ir savo sudėtyje turinti kompleksą T-10.
BODY SERIES™ produktu linija pristato efektyvias asmenines higienos priemones, kurios užsitarnavo vartotojų pripažinimą. Body Series produkcija skirta kasdienei asmeninei higienai: nuo maudymosi vonioje iki odos drėkinimo. Idealiai tinka visai šeimai.

PROTIQUE - Unikali plauku priežiūros priemonių linija puikiai tinkanti visiems Jūsų šeimos nariams.

SATINIQUE™ - tai unikali plauko priežiūros priemonių linija, i kurios sudėtį įeina ekskliuzyvinė keramidų formulė (Ceramide Infusion System).

GLISTER™ - tai pilna burnos ertmės priežiūros priemonių sistema, pagaminta remiantis unikaliomis formulėmis. Ši sistema padeda šeimoms visame pasaulyje džiaugtis sveikais, gražiais dantimis.

ARTISTRY™ - tarp prestižines dekoratyvines ir prižiūrimosios kosmetikos priemones. ARTISTRY ir dar trys kosmetikos gamintojai užima lyderio pozicijas, kaip pasaulyje geriausiai perkamos prestižines kosmetikos prekiniai ženklai. (Remiantis 2006-ju metu pardavimu statistika, atlikta Euromonitor International*). Kiti gamintojai: †Trademarks of ESTEE LAUDER (Estee Lauder Inc., New York, New York); CLINIQUE (Clinique Laboratories Inc., New York, New York); LANCOME (Lancome Parfums Et Beaute & CIE, Paris, France).

BEAUTYCYCLE™ - Naujasis Amway įmonės kosmetikos prekinis ženklas. Šios kosmetikos priemones skirtos moterims, kurios šiuo metu neperka ARTISTRY kosmetikos ir ieško paprastesniu, savo kaina patrauklesniu prižiūrimosios ir dekoratyvines kosmetikos priemonių. Atėjo puikus laikas Amway įmonės kosmetikos prekiniams ženklams. Rinkai bus pristatytas ne tik beautycycle prekinis ženklas. Daug jėgų ir laiko Amway ir toliau skirs sustiprinti ARTISTRY super ženklo pozicijas rinkoje – ne tik kurdami naujausias moksliniais tyrimais paremtas produktu sudedamąsias medžiagas, bet ir naujų prižiūrimosios ir dekoratyvines kosmetikos gaminių pristatymams. Jūsų gyvenimas. Jūsų grožis.Atraskite savo stilių... Atskleiskite savo grožį... Oras jaunina / Vanduo drėkina / Žemė skaistina / Ugnis suteikia energijos / Spalva suteikia spalvų (Prižiūrimoji ir dekoratyvine kosmetika tai - amway produkcija)
NUTRILITE™ - visame pasaulyje žinomiausias vitaminų, mineralų ir maisto papildų gamintojas (remiantis Euromonitor International* atliktais tyrimais). Tai vienintelis vitaminų ir mineralų gamintojas pasaulyje, kuris pats savo organiniuose ūkiuose augina, renka augalus ir iš jų gamina maisto papildus.

iCOOK™ - Indai iš nerūdijančio plieno – tai kažkas daugiau, nei rinkinys gražių puodų, dubenėlių ar keptuvių. Šių indų konstrukcijos ir prestižinės kokybės dėka jūs galėsite būti tikri, kad patiekalai, kuriuos skanaus jūsų šeima, bus ne tik gardus ir maloniai kvepės, bet juose išliks natūralus vitaminai ir maistinės medžiagos. Be to, jus dar taupysite elektros energija ar dujas, vieta virtuvėje bei laika.

eSpring™ - Pirmoji namų vandens valymo sistema, kuri naudoja ultravioletinius spindulius ir JAV užpatentuota daugiasluoksnį aktyvuotos presuotos anglies filtrą bei elektroninio monitoringo sistema. Šiuolaikinės technologijos dėka, eSpring vandens valymo sistema – tai ne tik svarus, skaidresnis ir skanesnis vanduo. Atlikti tyrimai parode, kad eSpring veiksmingai valo vandenį ir šalina daugiau nei 140 kenksmingų medžiagų bei 99,9% bakterijų ir virusų, esančių geriamajame vandenyje.

Nedidele investicija į automobilį, reguliariai naudojant Amway automobilio priežiūros priemones, atsipirks ilgalaike nepriekaištinga automobilio išvaizda ir nepakitusia kėbulo kokybe.

Dozatoriai skirti palengvinti Jūsų naudojimąsi mūsų partnerio siūlomais gaminiais.

Natūralūs maisto produktai, neturintys savo sudėtyje dažiklių bei konservantų.
Kvapų įvairovė.

Ir tai tik dalis to, ką gali Jums pasiūlyti Amway...

Produktu pristatymas tiesiai i namus,kokybe,kaina.Verslo galimybe.
Rasykit,skambinkit: IE +353 85 1321523 LT +370 650 99773
E-mail:robisvvilkas@yahoo.ie

Socialinės nuorodosKomentarai:
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti [spausti čia]


Sponsored ADS: